logo logo

Naturalny wybór

Telefon:

+48 221 167 167

 
 
 

Dlaczego Chifles?

 

Całkowicie naturalne:

Brak środków chemicznych, konserwantów oraz genetycznie modyfikowanej żywności w naszych produktach. Stosujemy tylko najwyższej jakości olej roślinny nierafinowany, sól morską oraz naturalne przyprawy.

Niska Zawartość Sodu:

Nasze przekąski z owoców platain „ naturalnie słodkie” nie zawierają sodu, a przekąska słona zawiera jego obniżoną ilość.

Produkt Bezglutenowy:

Produkty nie zawierają pszenicy, drzewa orzechowego, orzeszków ziemnych, co oznacza , że nasze Chifles są bezglutenowe i bezpieczne dla konsumentów z nietolerancją glutenu i alergią na orzechy.

Przyjazne Weganom:

Nasze chipsy nie zawierają produktów mlecznych, jajek i innych składników pochodzenia zwierzęcego, a ich produkcja nie wiąże się z jakimikolwiek testami z udziałem zwierząt, toteż wegetarianie i weganie mogą także cieszyć się naszymi snakami.

Użyty Olej Spożywczy:

Chiflesy smażone są tylko na oleju roślinnym (palmowym) nierafinowanym.

Najwyższa Jakość:

Utrzymujemy kontrolę nad całym procesem produkcyjnym, począwszy od spółki właściciela plantacji plantain, gdzie owoce są zbierane, a następnie przetwarzane w sterylnych warunkach. Składniki użyte do produkcji Chiflesów są tylko najlepszej jakości, a każdy z nich został poddany wnikliwej inspekcji.