logo logo

Naturalny wybór

Telefon:

+48 221 167 167

 
 
 

Jak powstają chifles?

 

Owoce Plantain należą do rodziny bananów, ale te niedojrzałe mogą być spożywane tylko po ugotowaniu. Nasze przekąski przygotowane są z owoców rosnących w Ekwadorze. Plantain po zebraniu kroi się, smaży na nierafinowanym oleju palmowym i pakuje w fabryce z zachowaniem najwyższych standardów oraz norm dotyczących bezpieczeństwa produkcji żywności.

Przekąska z owoców Plantain jest doskonałym źródłem wielu witamin (A, B6, C) i minerałów (potas, żelazo, magnes i fosfor), których nie dostarczą nam zwykłe banany. Odpowiednia ilość zawartego błonnika wspomaga pracę jelit oraz redukuje problemy z zaparciami.

Wysoka zawartość potasu pomaga regulować pracę serca i ciśnienie krwi oraz niweluje negatywny wpływ sodu na nasz organizm. Występująca w owocach Plantain witamina A uczestniczy w budowaniu naturalnej odporności organizmu, a także wykazuje działanie antyoksydacyjne.

Przekąska Chifles jest zdrową i smaczną propozycją zarówno dla dorosłych jak i dzieci, która stanowi idealny zamiennik uwielbianych chipsów.