logo logo

Naturalny wybór

Telefon:

+48 221 167 167

 
 
 

Nasze produkty

Gotowa do spożycia, w 100% naturalna, energetyczna i zdrowa przekąska z owoców Plantain, składa się z dojrzałych lub niedojrzałych owoców tzw. banana warzywnego.

Wybierz spośród:

naturalnie słodkich Chiflesów z dojrzałych owoców plantain, delikatnie solonych, oryginalnych przekąsek Chifles z zielonych owoców oraz Chifles Chilli o zdecydowanym, pikantnym smaku.

chifles

Oryginalne

chipsy z zielonych owoców

Plantain

 
pack

20g, 35g, 70g, 150g

 

Oryginal Chifles przyrządzone z zielonych owoców, oferują wyjątkowy smak, który jest niepowtarzalny sam w sobie. Snaki smażone są w oleju roślinnym i doprawiane niewielką ilością soli, co sprawia, że chipsy są niezwykle smaczne, nietłuste, a niska zawartość sodu wyróżnia je na tle tradycyjnych chipsów ziemniaczanych.

chifles

Słodkie

naturalnie slodkie chipsy z owoców

Plantain

 
pack

20g, 35g, 70g, 150g

 

Eliminujesz sól ze swojej diety? Spróbuj Chiflesów w wersji bez soli, naturalnie słodkich i odkryj ich wyborny smak. Te zdrowe dla serca snaki zawierają tylko dwa składniki: plastry dojrzałego owocu plantain i nierafinowany olej palmowy. Pyszne prosto z torebki, wspaniale komponują się z przeróżnymi dipami, tworząc uniwersalny składnik różnorodnych przepisów.

chifles

Chili

chipsy o smaku chilli z owoców

Plantain

 
pack

20g, 35g, 70g, 150g

 

Chiflesy Pikantne Chilli, to całkowicie naturalna, gotowa do schrupania przekąska dla amatorów ostrych smaków. Zdecydowany smak wymaga dobrego towarzystwa, dlatego Pikantne Chilli w pełni docenisz ze schłodzonymi napojami. Chipsy wyśmienicie smakują również z dipami, majonezem i guacamole.