logo logo

Naturalny wybór

Telefon:

+48 221 167 167

 
 
 

Tradycja

 

Finca Santa Rosa to farma , gdzie uprawiane są owoce plantain, z których produkowane są nasze Chiflesy . Położona jest ona na wyjątkowo zróżnicowanym terenie w prowincji Loja, południowej części Ekwadoru – w Ameryce Południowej. Region ten słynie z pięknego otoczenia, czystego powietrza, idealnej pogody (24 stopnie Celsjusza przez cały rok), niższego ciśnienia atmosferycznego ( 1600m.n.p.m.); wody bogatej w żelazo, a co za tym idzie zdrowych warzyw i owoców. Właśnie tam na południu Ekwadoru na idyllicznym płaskowyżu otoczonym potężnymi Andami leży mała wioska Vilcabamba. W języku Inków Keczua, nazwę tłumaczy się jako „Dolina Świętego”. To miejsce jest szczególne. Nigdzie w świecie zachodnim nie ma więcej ludzi tak starych jak tam cieszących się najlepszym zdrowiem. Pokolenia naukowców i lekarzy próbowały rozwiązać tajemnicę długowieczności Vilcabamba. Niektórzy sądzili że woda z rzeki Vilcabamba Chamba ma wpływ leczniczy. Niektórzy zaś że łagodny klimat i stabilne temperatury między 18 a 22 stopnie Celciusza są odpowiedzialne za ich długowieczność. Plantacja znajduje się 1600 metrów nad poziomem morza , wśród niezwykle czystego powietrza, oczyszczonego przez rzekomo mistyczne rośliny o nazwie „Hilo”.

Na 25 hektarach produkujemy szeroką gamę roślin, począwszy od zimno do gorąco pogodowych produktów. Nasza rodzinna firma prowadzona jest w duchu trzech głównych wartości:

tradition
  • odpowiedzialności za środowisko naturalne
  • solidarności wspólnotowej
  • prowadzenia zrównoważonego rozwoju gospodarczego
tradition

Naszym celem jest wygenerowanie największych korzyści dla naszych klientów poprzez dostarczanie najlepszej jakości produktów wraz z rozwojem rolnictwa na rzecz naszej wspólnoty. W procesie tym możemy wykorzystywać nasze usługi z zespołem różnych specjalistów, w tym ekonomistów, inżynierów i agronomów.